Muncitor
Există viaţă după o carieră de automobil utilitar? Evident! Caddy Life dovedeşte din plin că un automobil bazat pe o platformă utilitară poate deveni o excelentă maşină de familie. Şi chiar mai mult de atât.
-
gogu, luni, 14.04.2014 16:32
din nou dacia are cel mai rapid model din segment? e explodat mamaliga :)
-
Alex, luni, 14.04.2014 16:33
VAG sa invete de la Ford cum se fac interioarele de utilitare. Noul Transit parca e naveta spatiala la interior.
-
Gigi Sandocan, luni, 14.04.2014 17:06
Dacia Rullz again ! Bine , dar motorul asta e vechi de aproape 5 ani pe cand cel de la dacia este de generatie noua.
-
gabi o, luni, 14.04.2014 20:16
17.000 chel-ul asta? 17.000 1.2 benzina? Pe bune?
-
And, luni, 14.04.2014 21:09
@ automarket: 1. Ce inseamna - Un soi de monovolum care, la nevoie, este mult mai practic decât un monovolum. - ?!? 2. Sigur stiti ce inseamna aer conditionat cu reglaj electronic?! Daca da, sa mi-l aratati si mie la masina aceasta de test. 3. Sa nu mai comparati nici in gluma 1.2 TSI de la VW AG cu 0.9 Tce!
-
ALTERNATIVA, luni, 14.04.2014 23:02
http://www.automarket.ro/masini-noi/renault/kangoo-facelift-12-tce-115-cp-mt6-expression-110224/specificatii.html 115 cp, 6 trepte, bluetooth, usb, masute pliante spate standard etc. totul in pretul DE PORNIRE al unui caddy. Si Mercedes-Benz a dorit-o...se numeste KANGOO
-
Bau-Bau, marţi, 15.04.2014 09:08
Pretul este urias pentru ce ofera masina asta !
-
SERD, marţi, 15.04.2014 19:11
Si cireasa de pe tort......1.2 tsi 105 cp......... Ce a schimbat cumnatul meu la o Fabia Elegance cu aceeasi motorizare in 2 ani si 45.000km parcursi: -kit complet de ambreiaj,la 40.000 km a trecut rulmentul prin placa -lant la distributie(in Germania) dupa ce dealerul de la care a luat-o l-a asigurat ca nu e din seria cu probleme- -turbina completa inclusiv resoftarea - Misto nu!:)))) Si pe aici asa note mari se mai dau modelelor VAG si asa tare sunt laudate....................ca si cu marmota
-
dumnezeu, marţi, 15.04.2014 20:44
Cica: "Sa nu mai comparati nici in gluma 1.2 TSI de la VW AG cu 0.9 Tce!" Legat strict de aceasta replica nu pot spune decat =)))). Daca eram acum 5-6 eram de acord cu replica asta. PS: nu vad de ce ai da atatia bani pe o masina ca asta. O utilitara in principiu tre' sa fie ieftina de cumparat si intretinut. Daca vrei ceva de genul asta gasesti multe alternaive la 13-14000 de euro (cel mult), dotate acceptabil si pe motorina (asta in cazul in care folosesti masina in adevaratul ei scop... adica sa mergi mai mult si sa cari ceva in plus).
-
un oarecare, miercuri, 16.04.2014 18:15
Neadecvat motorul pentru ce este conceputa masina
Citeste si
-
DRIVE TEST | joi, 25 iunieCântec de lebădăAm testat noul Volkswagen Touareg Final Edition. Această ediție finală este, dacă vrei, cântecul de lebădă al unui reper în segmentul SUV-urilor. Ți-am pregătit și un video. Citeste tot -
DRIVE TEST | marţi, 23 iunieAtipicAutomarket a zburat la Frankfurt, pentru testele internaționale cu cel mai nou model Leapmotor. Este vorba despre B05, un hatchback de segment C, cu siluetă de coupe, reprezentând cel mai sportiv model din gamă. Am pregătit pentru tine și o prezentare video cu Leapmotor B05. Citeste tot -
DRIVE TEST | vineri, 19 iunieLiber la exploratAm călătorit la Barcelona pentru a conduce noul Renault 4 Plein Sud. În traducere liberă, versiunea cu plafon retractabil, din pânză, a lui Renault 4. Avem pentru tine și un video Citeste tot -
DRIVE TEST | joi, 18 iunieNaturalizareSkoda Octavia a ajuns să fie una dintre cele mai iubite mașini din țara noastră, iar noi am testat generația a patra, în variantă facelift, cu o motorizare la fel de apreciată, 2.0 TDI. Da, adică un diesel, care pare deja un unicorn în industria auto. Desigur, ți-am pregătit și o prezentare video. Citeste tot -
DRIVE TEST | miercuri, 10 iuniePragmaticChery Tiggo 8 este unul dintre cele mai accesibile SUV-uri plug-in hybrid cu 7 locuri. Află din rândurile următoare cum se simte de la volan modelul chinezesc, dar, înainte, îți propunem să urmărești clipul pe care ți l-am pregătit cu mașina noastră de test. Citeste tot
deci, opriti-va...atatea comentarii si pasiuni cate poate naste un model ca asta...nu pot sa cred :))