Bine crescut
Audi a imaginat un SUV de oraş şi a scos pe piaţă noul Q3. Modelul este o surpriză plăcută care a reuşit să ne schimbe impresia despre cum se descurcă modelele "înalte" în oraşele aglomerate.
-
Adi, marţi, 27.03.2012 16:57@slv83
Nu e masina de barbat... un Q7 e prea mare asa ca tot Q5 ramane cel mai echilibrat. Iar ca masian de oras exista A1.
-
Hau-Hau, marţi, 27.03.2012 17:50q6356355252629
O masina de fite numai buna pentru pisy de mall ! La ce este utila masina asta ? Nici magar nici cal nici catar ? Q 13263783 pe cand ? Ca astepta romanasul !
-
Dorin, marţi, 27.03.2012 18:15...
Acrii ti-i sint strugurii Hau-Hau!
-
slv83, marţi, 27.03.2012 19:44@adi
Crede-mă, e o maşină potrivită unui bărbat,e masculină, agresivă şi emana forţă. Poate ca în poze nu se vede dar în realitate altfel stau lucrurile! Q7 e o maşină de valutişti, fotbalişti, bişniţari şi manelişti! Nu vreau să generalizez dar cam ăsta e publicul ţintă......nu mai vorbesc de tot felul de ţoape întreţinute care îşi câştigă existenţa graţie păsăricii din dotarea standard! Lumea de la noi uită că marele Q7 a fost proiectat iniţial pentru piaţa din SUA însă a prins mai bine în ţări bananiere precum România, Ucraina, Rusia sau Bulgaria.
-
sandman, marţi, 27.03.2012 20:28q3
superba masina! si da, este pentru barbati. nici o masina nu e pt femei, ele nu ar trebui sa conduca!
-
eu, marţi, 27.03.2012 20:33incredibil....
un golf suprainaltat si cu haine mai de doamne ajunge la 45.000 euro!!!! SI SE MAI SI VINDE!!!!!!!! UN GOLF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! La bani de apartament!!!! fratilor...trezirea!
-
tot eu, marţi, 27.03.2012 20:33pt sandman
esti un misogin :)
-
Andi, marţi, 27.03.2012 20:48
Cam dezamageste Audi in ultimul timp. In conditiile in care are si alte motorizari mai performante, ei vin cu un 2.0 TFSI cu 280 si 300 NM. De ce nu 2.0 TFSI si 350 NM? De ce nu 1.8 TFSI cu 320 NM pe care il anunta la 3 luni dupa Q3? Vrei sa te bati cu BMW si Mercedes? Ofera ce-i mai bun, mai ales daca detii o astfel de motorizare.
-
TheOne, miercuri, 28.03.2012 15:43Volum portbagaj
Ce capacitate are portbagajul? "Portbagajul are 240 de litri şi-l bate pe X1, dar se află sub cel al lui Evoque" La date tehnice: "Volum portbagaj litri 460"
-
mircea, miercuri, 28.03.2012 16:06@TheOne
Sunt 460 de litri. Mulţumesc pentru sesizare.
-
sorin, marţi, 03.04.2012 10:14
Una dintre cele mai INUTILE masini ...
-
alehandro69, vineri, 20.09.2013 23:42
E un model reusit si TDI-ul de 177 Cp,care e destul de puternic si deosebit de economic pt noi...iar la dimensiuni e perfect pt orasele mari supra aglomerate, unde urci bordura si cea mai inalta..."sa gasesti" un loc de parcare..
Citeste si
-
DRIVE TEST | marţi, 23 iunieAtipicAutomarket a zburat la Frankfurt, pentru testele internaționale cu cel mai nou model Leapmotor. Este vorba despre B05, un hatchback de segment C, cu siluetă de coupe, reprezentând cel mai sportiv model din gamă. Am pregătit pentru tine și o prezentare video cu Leapmotor B05. Citeste tot -
DRIVE TEST | vineri, 19 iunieLiber la exploratAm călătorit la Barcelona pentru a conduce noul Renault 4 Plein Sud. În traducere liberă, versiunea cu plafon retractabil, din pânză, a lui Renault 4. Avem pentru tine și un video Citeste tot -
DRIVE TEST | joi, 18 iunieNaturalizareSkoda Octavia a ajuns să fie una dintre cele mai iubite mașini din țara noastră, iar noi am testat generația a patra, în variantă facelift, cu o motorizare la fel de apreciată, 2.0 TDI. Da, adică un diesel, care pare deja un unicorn în industria auto. Desigur, ți-am pregătit și o prezentare video. Citeste tot -
DRIVE TEST | miercuri, 10 iuniePragmaticChery Tiggo 8 este unul dintre cele mai accesibile SUV-uri plug-in hybrid cu 7 locuri. Află din rândurile următoare cum se simte de la volan modelul chinezesc, dar, înainte, îți propunem să urmărești clipul pe care ți l-am pregătit cu mașina noastră de test. Citeste tot -
DRIVE TEST | luni, 1 iunieUnde se termină asfaltul, începe distracțiaAm testat Subaru Crosstrek, echipat cu pachetul 4Wild. Un pachet care nu face altceva decât să îi accentueze abilitățile în off-road. Avem pentru tine și un video. Citeste tot
O masină echilibrată, compactă, fâşneaţă....ideală pentru oraş dar şi pentru mici escapade!