INTERN
|
vineri, 10 iulie
Oficial: dealerii și producătorii auto vor putea să înmatriculeze direct autoturismele noilor proprietari
Toți dealerii și producătorii auto din România, inclusiv Dacia și Ford, vor avea posibilitatea să înmatriculeze direct autoturismele noilor proprietari, printr-un singur document încheiat între cumpărător și vânzător, potrivit unui ordin semnat de ministrul de Interne Marcel Vela.
Citeste tot